Kuo skiriasi prekės? Modelis, aprašymas tas pats, o kaina skiriasi?
Jei modelis tas pats vadinasi ir prekė ta pati, skiriasi tiekėjai, pristatymo laikai, spalvos, kainos. Jūs turite laisvę rinktis, būna, kad kaina gera, bet laukti reikia keliomis dienoms ilgiau. Būna, kad reikia greitai ir kaina nesvarbu.  Būna, ir taip kad ten kur pigiausiai ir pristatymo laikas greičiausias. Mes stengiamės dirbti su visais didžiausiais tiekėjais, tam kad Jūs rastumėte Jums labiausiai tinkančią kainą ir pristatymo laiką. Visas varlė asortimentas, kainos, kiekiai atsinaujina kiekvieną naktį.

Ar galima apžiūrėti norimas prekes? Ar turite savo parduotuvę?

Ne neturime šiuo metu savo parduotuvių. Atsiėmimo punktuose mielai jums pademonstruosime produkto galimybes ar padėsime išsirinkti tinkamiausią jums įrenginį.

Ar Jūsų kainos yra su PVM?

Taip.

Ar galiu padaryti užsakymą telefonu?

Taip.

Ar priklauso prekės pristatymo kaina ir laikas nuo pristatymo vietos?

Taip. Jei prekę atsiimate LFH.LT ar LFH.LT partnerių salone, jums pristatymas bus NEMOKAMAS, o pristatymas paprastai sutrumpėja viena diena.

Ar gali prekes pirkti įmonė? Ar išrašote sąskaitas faktūras.

Taip.

Koks jūsų darbo laikas?

Pirmadieniais – ketvirtadieniais dirbame nuo 9:00 iki 19:00 val., Penktadieniais nuo 09:00 iki 18:00., o šeštadieniais nuo 10:00 iki 17:00 val. (Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius)

Visų parduotuvių kontaktai ir darbo laikas: https://www.lfh.lt/parduotuves/

Ar galite pristatyti į kaimus ar vienkiemius?

Prekes pristatome Jums patogiu metu į bet kurią Lietuvos vietą. Prieš atveždami pasiskambiname susideriname laiką. O užeidami į namus visada nusiauname batus :)

Ar galima pirkti lizingu?

TAIP. patogiausia užpildyti lizingą pas mus parduotuvėse, arba galite supildyti elektroninį pirkimo lizingu variantą. Tokiu atveju sutartį atvešime kartu su prekėmis.

Kaip galima atsiskaityti?

Grynais, lizingu, pavedimu, kortele - visi tradiciniai būdai :)

Ar galima nusipirkt  nuvažiavus į vietą ar reikia tik per internetą ?

Visas prekes galima nusipirkti vietoje, tik prieš tai reikia užsakyti jas į Jums artimiausią parduotuvę. Spaudžiate pirkti, tada nurodote, kurioje parduotuvėje atsiimsite. Kai prekė būna parduotuvėje iškart paskambiname dėl atsiėmimo ir atsiskaitymo kaip ir įprastose parduotuvėse.